Makaleler » Mutfak Dolabı » Gizmen

Gizmen

Günümüzde özellikle de dar alana sahip evlerde eşyalar için yer bulabilmek oldukça sıkıntı haline geldi. Mutfak eşyaları için mutfak dolapları yetersiz gelmeye başladı. Eski zamanlarda kuru bakliyatlar için mutfağın yanı sıra kiler odaları da bulunuyordu. Günümüzde ise kiler odalarını yerini kiler dolapları almaya başladı eşyaları depolamak sadece mutfakta gerekli olmuyor elbette.Havlu kişisel bakım malzemeleri için de banyoda bir dolaba ihtiyaç duyuluyor. Çalışan insanlar gerek ofislerinde gerekse evlerinde evraklarını bulundurmak için ofis dolabı kullanıyorlar.
Aslında herkes farklı amaçlar için çeşitli dolapları ihtiyaç duyuyorlar. Ortak tercihte bulunduran çok amaçlı mobilyaların üretimi yaygın olduğu kadar kullanımı da yaygındır.
Mutfak dolabı olarak kullanılan bilmenizin dışında banyo ofis ve kiler dolabı olarak da kullanabileceğiniz bir üründür Kenzlife mutfak dolabı gizmen.
Sol tarafta 1 kapaklı olmak üzere 3 bölme sağ tarafta 2 bölme ile çok amaçlı şık pratik bir üründür. Kenzlife gizmen mutfak dolabının renkleri de mevcuttur.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4