Garanti ve İade

Garanti ve İade Koşulları

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?
 

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte, iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz.

 
Ürün(ler)in kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollaması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde iadeniz kabul edilir. Bu süreç ortalama 7 iş gününü almaktadır.

İade kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?
 

İade edilen ürün, internet depomuzdaki yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde iade edilir. Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızca müdahale edilememektedir.

 

Türkiye dışından gerçekleştirilen alışverişlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4